Preskočiť na obsah
Ing. Dagmara Lorencová

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Ing. Dagmara Lorencová

Služby súvisiace s pestovaním plodín

Obec
Hurbanovo
Od roku
2019
IČO
52 498 000

Ing. Dagmara Lorencová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
947 01 Hurbanovo
Na trhu od
1. júla 2019
IČO
52 498 000
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 01.61)
Služby súvisiace s pestovaním plodín

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ing. Dagmara Lorencová

Ing. Dagmara Lorencová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hurbanovo. Podniká od 1. júla 2019.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby súvisiace s pestovaním plodín“ (01.61). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve, výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov a uskutočňovanie krajinno-architektonických sadovníckych diel.

Základné údaje

Obchodné meno
Ing. Dagmara Lorencová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 498 000
Dátum vzniku
1. júla 2019
Miesto podnikania
947 01 Hurbanovo
Živnostenský register
Okresný úrad Komárno, vložka č. 410-34021
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 01.61)
Služby súvisiace s pestovaním plodín

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ing. Dagmara Lorencová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov

  • Uskutočňovanie krajinno-architektonických sadovníckych diel

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ing. Dagmara Lorencová?

Miesto podnikania je v obci 947 01 Hurbanovo.

Čím sa Ing. Dagmara Lorencová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby súvisiace s pestovaním plodín“ (01.61). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov; uskutočňovanie krajinno-architektonických sadovníckych diel.

Aké je IČO – Ing. Dagmara Lorencová?

IČO je 52 498 000.

Odkedy podniká Ing. Dagmara Lorencová?

Podnikanie začalo 1. júla 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ing. Dagmara Lorencová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ing-dagmara-lorencova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.